gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

27e editie Achterhoeks Fietsweekend Varsseveld

20240511-27e-editie-Achterhoeks-Fietsweekend-Varsseveld005-artikelfoto

De 27e editie van het Achterhoeks Fietsweekend Varsseveld vindt plaats van 9 tot en met 12 mei. De VVV werkgroep Fietscommissie Varsseveld organiseert dit voor 27ste keer, vier dagen fietsen in het mooie Achterhoekse landschap vanuit Varsseveld.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

De 27e editie van het Achterhoeks Fietsweekend Varsseveld vindt plaats van 9 tot en met 12 mei. De VVV werkgroep Fietscommissie Varsseveld organiseert dit voor 27ste keer, vier dagen fietsen in het mooie Achterhoekse landschap vanuit Varsseveld.

Zaterdag ging de route door het Noorderbroek, langs de beek, via de Heidenhoekse vloed en natuurgebied Het Veld naar de controle in het centrum van Zelhem. De lus ging verder door de Meene en het bosgebied 't Zand, langs Het Klooster terug naar de controle. De terugweg naar Varsseveld was via de Halle Heide en Heelweg Oost naar het eindpunt. In Varsseveld werd zaterdagmiddag rondom de kerk een Konings-Schiettoernooi gehouden.

Zondag gaat de route in de richting van het zuiden van Varsseveld, via het Idinkbos en de Paasberg naar het vlakke land rond Azewijn. De start is bij restaurant Enzovoort Gastvrij Genieten in Varsseveld.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

Naamloos

Subsidie woningisolatie bereikbaar voor meer inwoners

Huiseigenaren in de gemeente Lochem kunnen subsidie krijgen voor woningisolatie. De regels zijn per 1 oktober 2026 aangepast, zodat meer huiseigenaren hulp kunnen krijgen om isoleren betaalbaar te maken. Ook het aanvragen van de subsidie bij Energiehuis Lochem is gemakkelijker.

Wethouder Ria Ankersmit en voorzitter van de stichting Sport en Ontmoetingspark Ijsselweide Geert Teunissen (002)

IJsselweide wordt Sport- en Ontmoetingspark

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een belangrijke stap gezet in de verdere ontwikkeling van Sport- en Ontmoetingspark IJsselweide. Met het ondertekenen van een huur- en exploitatieovereenkomst met Stichting Sport- en Ontmoetingspark IJsselweide op 1 oktober zijn afspraken vastgelegd over het beheer, de exploitatie en het gebruik van Sporthal IJsselweide in Ulft. Na het symbolisch overdragen van de ‘sleutel’ kan de Stichting verder aan de slag.

DSC_4161 (002)

Amphion Cultuurbedrijf en Facility Groep Nederland breiden samenwerking uit

Facility Groep Nederland en Amphion Cultuurbedrijf breiden hun samenwerking uit. De facilitaire dienstverlener uit de Achterhoek is al maatschappelijk partner van het Cultuurbedrijf, maar verbindt haar naam vanaf dit seizoen ook aan de Grote Zaal van het theater. Met de nieuwe naam benadrukken de culturele instelling en de facilitaire partner hun sterke band en gezamenlijke betrokkenheid bij de regio.

Social media pauze_BIJ de bieb_ (002)

BIJ de bieb neemt drie maanden pauze van social media

BIJ de bieb neemt vanaf oktober drie maanden pauze van social media. De bibliotheek gebruikt deze periode om te onderzoeken hoe zij inwoners ook op andere manieren kan bereiken, informeren en ontmoeten. Daarmee is BIJ de bieb een van de eerste bibliotheken in Nederland die op deze manier experimenteert met haar publiekscommunicatie.

Roedelchef Merel Rutgers_Jorrit van de Kolk

Hanzehof, Muzehof en BIJ de bieb starten Wijkjury Zutphen en zoeken zes nieuwe theaterbezoekers

Theater Hanzehof & Buitensociëteit, Muzehof Centrum voor de Kunsten en BIJ de bieb starten dit theaterseizoen samen met Wijkjury Zutphen. Zes inwoners van Zutphen die niet of nauwelijks naar het theater gaan, krijgen de kans om samen voorstellingen te bezoeken, ervaringen uit te wisselen en aan het einde van het seizoen hun favoriet te kiezen.

112_ZelhemOngelukMotor

50-jarige motorrijder overleden na ernstig ongeval Zelhem

Een 50-jarige motorrijder uit Zutphen is vrijdagochtend overleden na een ongeval op de Halseweg in Zelhem. Bij het ongeval waren naast de motorrijder een auto en een vrachtwagen betrokken. De weg is voorlopig dicht.