Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Expositie van Textielgroep Zoo-tex in Stadshuus Lochem

1 september - 30 september

In de maand september is er weer een nieuwe expositie op de 1ste etage van het Stadshuus te Lochem.

Zoo-tex bestaat nu 16 jaar en werkt volgens een jaarthema. De groep wordt begeleid door docent textielkunst Annelies de Graaf. De leden komen ongeveer 5 keer per jaar bijeen, waarbij zij elkaar kunnen inspireren, motiveren en het werk bekritiseren.

Tijdens die bijeenkomsten experimenteren zij ook met nieuwe technieken en maken elkaar attent op nieuwe materialen. De eerste bijeenkomst, die plaats vindt in bijvoorbeeld een museum, natuurpark of dierentuin ( daar komt de naam Zoo-tex vandaan) heeft tot doel inspiratie op te doen over het nieuw gekozen thema. Daarna gaat iedereen aan de slag.
Het is opvallend hoeveel uiteenlopende werken ontstaan door de grote verscheidenheid aan materialen en technieken en uiteraard de individuele aanpak van iedere kunstenaar.

Het betreft ruimtelijk en tweedimensionaal werk in nieuwe technieken. Oude technieken worden ook in een moderne vormgeving toegepast.

Gegevens

Begin:
1 september
Einde:
30 september