Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Sandra Vanreys Efkes Anders in De Lantaern

22 februari @ 20:30 - 23:30

€ 14,00

Op zaterdag 22 februari treedt Sandra Vanreys op in Muziekcafé De Lantaern in Zevenaar.

Sandra Vanreys timmert al jarenlang succesvol aan de weg als zangeres en heeft een diepe passie voor countrymuziek. Niet voor niets is zij meerdere malen uitgeroepen tot de nummer 1 countryzangeres van Nederland. Met diverse albums op haar naam, waaronder duetten met Dick van Altena en Ben Steneker, heeft zij een indrukwekkende carrière opgebouwd.

Door de jaren heen heeft Sandra haar repertoire steeds verder uitgebreid. Naast countrymuziek heeft zij zich ook toegelegd op streektaalmuziek. In samenwerking met Hans Venneman en Erwin Stolte presenteert zij nu een nieuw muzikaal programma onder de naam Sandra Vanreys Efkes Anders. Dit programma biedt een unieke mix van populaire countrysongs en sfeervolle dialectliedjes.

Een bijzonder hoogtepunt binnen dit programma is haar eigen gecomponeerde lied De Achterhoek, een muzikale ode aan de streek waar zij met veel trots woont. Dit lied weerspiegelt haar liefde voor de regio en zal ongetwijfeld het publiek raken.

Sandra Vanreys Efkes Anders is een verrassende en veelzijdige muzikale avond, waarin Sandra haar countryroots combineert met haar liefde voor streektaalmuziek, samen met Hans en Erwin.

Kaarten kosten € 14,- en zijn te koop via de website van De Lantaern. De avond begint om 20.30 uur.

© Foto: Sandra Vanreys Efkes Anders

Gegevens

Datum:
22 februari
Tijd:
20:30 - 23:30
Kosten:
€ 14,00
Site:
www.delantaern.nl

Locatie

De Lantaern
De Hooge Bongert 3
Zevenaar,
+ Google Maps