gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Agressieve patiënt tijdens jaarwisseling in Slingeland Ziekenhuis

Slingeland-Ziekenhuis-stock-2023

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft de jaarwisseling doorstaan zonder extreme drukte door vuurwerkslachtoffers of personen die overmatig alcohol hadden gedronken. Wel werd een binnengebrachte persoon agressief tegen het zorgpersoneel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft de jaarwisseling doorstaan zonder extreme drukte door vuurwerkslachtoffers of personen die overmatig alcohol hadden gedronken. Wel werd een binnengebrachte persoon agressief tegen het zorgpersoneel.

“We hadden een drukke oudejaarsavond, maar het was niet extreem,” aldus woordvoerder Saskia Steenbergen van het Slingeland Ziekenhuis. “We hebben drie patiënten gehad met vuurwerkverwondingen. Dat zijn er altijd drie te veel.” Twee van de patiënten raakten gewond aan de hand, en één persoon liep oogletsel op. De verwondingen waren niet zo ernstig dat ze doorgestuurd moesten worden.

Ook kwamen er enkele mensen binnen die tijdens de jaarwisseling te diep in het glaasje hadden gekeken. “Een van hen werd zelfs agressief tegen ons personeel,” aldus Steenbergen.

In de nacht van 31 december op 1 januari bleef het rustig op de kraamkamer van het Slingeland Ziekenhuis. Er is geen ‘nieuwjaarsbaby’ geboren in het Doetinchemse ziekenhuis. De eerste baby van 2025 die in het Slingeland Ziekenhuis het levenslicht zag, werd woensdagochtend geboren.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

Camping

Donderdag Zwarte Cross in 2027 alleen voor campinggasten

De donderdag van de Zwarte Cross is in 2027 niet meer voor iedereen. De organisatie van het festival maakte bekend dat de dag vanaf 2027 alleen nog maar toegankelijk is voor mensen met een campingkaart.

Stedendriehoek2

Denk mee over de toekomst van de regio Stedendriehoek

De regio Stedendriehoek bestaat uit de acht gemeenten, waaronder Lochem en Zutphen. Deze acht gemeenten, de provincies Overijssel en Gelderland, drie waterschappen en het Rijk werken samen aan een Ontwikkelperspectief 2050 voor de Stedendriehoek.

IMG-20261103-WA0001

Meer bezoekers, gele haren en kale koppen tijdens PZF 2026

Meer bezoekers, gele haren en kale koppen tijdens PZF 2026.

PuckenJoris

Trotse ambassadeurs Nieuwenhuis en Langenbarg klaar voor EK in Zeddam

Voor veldrijders Joris Nieuwenhuis uit Zelhem en Puck Langenbarg uit Ruurlo is het bijna zover: de wedstrijd die al lange tijd rood omcirkeld in hun agenda staat. Zondag komen de twee Achterhoekse topsporters in actie tijdens het EK Veldrijden in Zeddam. Voor TeamNL strijden ze om de Europese titel, en dat ook nog eens op eigen bodem, in hun vertrouwde Achterhoek.

Kompaan0

Voormalige schoollocatie Kompaan in Vorden te koop voor woningbouw

De voormalige schoollocatie van het Kompaan College aan de Nieuwstad in Vorden staat te koop. De gemeente Bronckhorst wil op het terrein woningen laten bouwen en zoekt daarvoor een projectontwikkelaar. Geïnteresseerde partijen kunnen tot 18 januari 2027 een bod uitbrengen, maar moeten daarbij ook laten zien wat ze op de plek willen bouwen.

tennet kabels 4

Achterhoek op slot: elektriciteitsnet is overvol

Slecht nieuws voor ondernemers, huishoudens en woningzoekenden in de Achterhoek. De regio heeft te kampen met een aansluitstop op het overvolle elektriciteitsnet. Het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat (EZK) heeft maandagavond aangekondigd dat het elektriciteitsnet vol zit en er geen nieuwe aanvragen worden behandeld met terugwerkende kracht tot 1 juli en loopt tot juli 2027.