gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

BC Phido in Doetinchem brengt badminton tot leven onder blacklight

20250525_Doetinchem-Black-Light-Event-BC-Phido-1

Afgelopen weekend was het weer tijd voor een bijzonder evenement bij Badmintonclub Phido: het jaarlijkse Blacklight Event in de SaZa Topsporthal in Doetinchem. Na het succes van vorig jaar, waarbij de jeugd in de ochtend volop genoot van het spel in fluorescerende verlichting,...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Afgelopen weekend was het weer tijd voor een bijzonder evenement bij Badmintonclub Phido: het jaarlijkse Blacklight Event in de SaZa Topsporthal in Doetinchem. Na het succes van vorig jaar, waarbij de jeugd in de ochtend volop genoot van het spel in fluorescerende verlichting, werd het evenement dit jaar uitgebreid met een middagsessie voor de senioren. Dit zorgde voor nog meer plezier en een geweldige sfeer in de zaal.

De sporthal was prachtig versierd met felle neonkleuren, en de spelers waren uitgedost in spectaculaire outfits die onder het blacklight schitterden. Zowel jong als oud gaven zich volledig over aan het spel, waarbij het licht en de kleuren een extra dimensie toevoegden aan de wedstrijden. De lachende gezichten en het enthousiasme op de baan maakten duidelijk: Blacklight badminton bij BC Phido is een absolute hit.

Dankzij de inzet van de leden en de organisatie kon iedereen genieten van een fantastisch evenement. Met de fijne sportieve sfeer en de unieke setting bewijst BC Phido opnieuw dat sport niet alleen draait om competitie, maar ook om samen genieten en plezier maken. Een geslaagde editie die hopelijk nog vele keren herhaald zal worden.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

IMG-20260907-WA0002(1) (003)

Marijn Binnekamp en Anneloes Rondeel winnaars The Chariot Triathlon Eibergen

Op zondag 6 september klonk om 11 uur langs de Berkel het startschot voor de 11e editie van The Chariot Triathlon Eibergen. De ruim 150 individuele deelnemers en 20 deelnemende teams verzamelden zich in alle vroegte rond het Muldershuis voor de wedstrijd, waarin zij zwemmen, fietsen en hardlopen. Na het gereed maken van hun wisselplek, begaven zij zich richting de start van de triathlon die bij de stuw plaatsvond.

060926 TrialGP zondag 3e dag (71)

TrialGP 2026 in Zelhem - zondag

De slotdag van het WK TrialGP op de Langenberg in Zelhem stond bol van spektakel. Onder ideale omstandigheden reed de absolute wereldtop hun laatste wedstrijdrondes, met opnieuw indrukwekkende passages over de zware kunstmatige secties.

JB-opendag-2026-09-05-0002

Feestelijke open dag bij biologische boerderij Korenblik in Warnsveld

Het was zaterdag gezellig druk op biologische boerderij Korenblik in Warnsveld. Ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan hield de boerderij een feestelijke open dag. Ruim 500 bezoekers kwamen een kijkje nemen.

IMG_20260906_155143562_HDR (002)

Høkersweekend 2026 - zondag

De derde dag werd begonnen met de muziekbingo daar werd er muzikaal gestart op de Anhangerschapband en ook speelde de Heinoos en Carve op deze zondag.

IMG_20260905_165316808 (002)

Høkersweekend 2026 - zaterdag

Dag twee van het Høkersweekend startte al vroeg op de camping met ontbijt bij de meeste camping bezoekers. Van gebakken eieren tot broodjes bal en rookworst. Niets is bijna te gek.

5-9-2026 TrialGP sfeer reportage  (10)

TrialGP 2026 in Zelhem - zaterdag

De tweede dag van het WK TrialGP op de Zelhemse Langenberg stond volledig in het teken van de officiële wedstrijdrondes.