gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Doe mee met de Berkel-Run 2022

Berkel-Run.jpg

Enthousiaste hardlopers worden uitgenodigd om op zondag 24 april 2022 mee te doen aan de mooiste, grens overschrijdende estafette in het westelijke Münsterland en de Achterhoek, de Berkel Run 2022.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Enthousiaste hardlopers worden uitgenodigd om op zondag 24 april 2022 mee te doen aan de mooiste, grens overschrijdende estafette in het westelijke Münsterland en de Achterhoek, de Berkel Run 2022.

Deze 1e editie wordt georganiseerd door Sportvereniging DjK Coesfeld. De route gaat over 114 km van de bron van de Berkel in Billerbeck tot aan de monding in Zutphen. De start is bij zonsopgang op de Kolvenburg in Billerbeck. In Duitsland wordt vervolgens het mooie Berkeldal gevolgd langs de Berkelsteden Coesfeld, Gescher, Stadtlohn en Vreden. Daarna gaat het in Nederland verder via Rekken, Haarlo, Lochem, Almen tot aan de finish bij de prachtige Berkelpoort in Zutphen. De estafette over de volledige afstand van Billerbeck naar Zutphen is opgedeeld in 9 etappes van 10 – 18 km.

Wie een kortere afstand lopen wil kan zich ook aanmelden voor de middellange estafette over 5 etappes met de start in Vreden of de korte over 2 etappes met de start in Lochem. Deelgenomen wordt in teams van respectievelijk 9, 5 of 2 personen. Iedere loper wordt vergezeld door een teamgenoot op een fiets, loper en fietser van een team mogen onderweg met elkaar wisselen. Daardoor worden de langere etappes voor meer mensen haalbaar. Naast de verzorging met water & fruit bij de wisselpunten en bij de finish krijgen alle deelnemers ook een sportshirt. Dit is bij het inschrijfgeld inbegrepen. Voor aanmeldingen én actuele informatie kijk op de website www.deberkel.info/berkel-run/.

Foto: Berkel-Run

Lees ook

overzicht-zwarte-cross-2024-Tom-Zweerink.jpg

Zitmaaierrace maakt debuut op Zwarte Cross

Tijdens de komende editie van de Zwarte Cross wordt een opvallend nieuw onderdeel geïntroduceerd: Red Bull Maai’n. Op donderdag 16 juli verandert een deel van het festivalterrein in een crossbaan voor zitmaaiers, waarbij deelnemers het tegen elkaar opnemen in een race vol hindernissen.

3f76a8dc-6b0d-31ef-b874-cfb70ea00637.jpg

Van ‘gat van Drempt’ naar natuurparel

Zandwagens rijden af en aan en een kraan schuift de grond bij elkaar: op het eerste gezicht is het een bouwplaats, maar projectleider Jaco van Langen van Waterschap Rijn en IJssel wijst verderop. “Hier komt straks een soort moeras, een plas-dras-gebied. En die bult daar wordt veel hoger en dat is straks een uitkijkpunt.”

20220525aw4donland0026.jpg

Achterhoekse Wandeldagen maakt zich klaar voor 20e editie

Het begon in 2004 met een idee binnen een vriendengroep: een eigen wandelvierdaagse in Doetinchem, als tegenhanger van de Nijmeegse, is nu een mooi, prachtig en bekend evenement in de Achterhoek.

Ankersmid0.jpg

Hengeloër Ankersmid rijdt eerste én laatste keer Superbike op Varsselring: ‘Doodzonde’

Het Bronckhorster dorp Hengelo staat aan de vooravond van de jaarlijkse wegraces op de Varsselring. Voor Hengeloër Wesley Ankersmid krijgt het raceweekend een bijzonder karakter: de coureur maakt zijn debuut in de Superbike-klasse, terwijl dat meteen zijn laatste keer is. De klasse verdwijnt namelijk uit het International Road Racing Championship.

Foto groep Popkoor 4You (002).jpg

Samen één stem tegen haat

Afgelopen maandag vond bij het No Hate Statue in Gendringen, op de sfeervolle locatie Wijngoed Montferland, een bijzonder muzikaal samenzijn plaats.

gemeente_berkelland_zomer-foto-rtv-ideaal-.jpg

Politieke partijen Berkelland stellen Erik Haverkort aan als informateur

De politieke partijen in de gemeenteraad van Berkelland hebben gezamenlijk Erik Haverkort aangesteld als informateur. Met deze benoeming wordt een volgende stap gezet richting de vorming van een nieuw raadsprogramma en college.