In de zomervakantie is het weer zover: de Kindervakantieweek in Zelhem. Van maandag 18 tot en met vrijdag 22 augustus wordt het Pelikaanse bos opnieuw omgetoverd tot een plek vol spel, fantasie en plezier. Dit jaar staat de week in het teken van “Ridder Day en de Boze Koning”, een spannend thema waarbij kinderen samen de strijd aangaan tegen een boze koning en hun eigen ridderkamp bouwen.
Kinderen vanaf 6 jaar die op de basisschool zitten en in Zelhem of omgeving wonen, kunnen zich opgeven voor deze jaarlijkse traditie. De week wordt georganiseerd door Stichting Jeugd en Jongerensociëteit Zelhem en draait volledig op enthousiaste vrijwilligers. Al jaren wordt de week liefdevol ‘KvK’ genoemd, wat ooit begon als kindervakantiekamp, maar inmiddels is uitgegroeid tot een echte beleving.
De Kindervakantieweek is al jaren een begrip in Zelhem, een plek waar kinderen een week lang op avontuur kunnen, vrienden maken en herinneringen voor het leven opdoen.
De week wordt traditioneel afgetrapt met een feestelijke lawaaioptocht door het dorp. Daarna volgen vertrouwde én nieuwe onderdelen, zoals het hutten bouwen in het bos, spannende spellen, een nachttocht met daarna een overnachting in de sportzaal, zwemmen en natuurlijk de feestelijke vrijdagmiddag afsluiting waar ook ouders welkom zijn.
Op zondag 17 augustus is er een introductiemiddag, zodat kinderen alvast kunnen kennismaken met elkaar en de leiding.
De aanmelding is officieel geopend. Meer informatie is te vinden op de website van Jeugdsoos Zelhem.