gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Kerstfair bij schaapskudde De Belhamel in Warnsveld

20241221-Kerstfair-JB_026

Kramen vol handgemaakte producten en heerlijke hapjes trokken de aandacht van de bezoekers van de kerstfair bij schaapskudde De Belhamel in Warnsveld. Van geurige warme chocolademelk tot knapperige wafels en heerlijke cake, alles was aanwezig om de kerstfair te beleven zoals d...

Johan Braakman |  | Aangepast op

Kramen vol handgemaakte producten en heerlijke hapjes trokken de aandacht van de bezoekers van de kerstfair bij schaapskudde De Belhamel in Warnsveld. Van geurige warme chocolademelk tot knapperige wafels en heerlijke cake, alles was aanwezig om de kerstfair te beleven zoals deze bedoeld was.

Maar het echte spektakel was te vinden in de kooi waar de schapen van De Belhamel zich bevonden. De schapen, met hun zachte vachten. Stonden geduldig te wachten op aandacht. De kinderen mochten ze de schapen aaiden en hun zachte wol voelen. Het was wederom een geslaagde dag bij schaapskudde De Belhamel.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

IMG-20260907-WA0002(1) (003)

Marijn Binnekamp en Anneloes Rondeel winnaars The Chariot Triathlon Eibergen

Op zondag 6 september klonk om 11 uur langs de Berkel het startschot voor de 11e editie van The Chariot Triathlon Eibergen. De ruim 150 individuele deelnemers en 20 deelnemende teams verzamelden zich in alle vroegte rond het Muldershuis voor de wedstrijd, waarin zij zwemmen, fietsen en hardlopen. Na het gereed maken van hun wisselplek, begaven zij zich richting de start van de triathlon die bij de stuw plaatsvond.

060926 TrialGP zondag 3e dag (71)

TrialGP 2026 in Zelhem - zondag

De slotdag van het WK TrialGP op de Langenberg in Zelhem stond bol van spektakel. Onder ideale omstandigheden reed de absolute wereldtop hun laatste wedstrijdrondes, met opnieuw indrukwekkende passages over de zware kunstmatige secties.

JB-opendag-2026-09-05-0002

Feestelijke open dag bij biologische boerderij Korenblik in Warnsveld

Het was zaterdag gezellig druk op biologische boerderij Korenblik in Warnsveld. Ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan hield de boerderij een feestelijke open dag. Ruim 500 bezoekers kwamen een kijkje nemen.

IMG_20260906_155143562_HDR (002)

Høkersweekend 2026 - zondag

De derde dag werd begonnen met de muziekbingo daar werd er muzikaal gestart op de Anhangerschapband en ook speelde de Heinoos en Carve op deze zondag.

IMG_20260905_165316808 (002)

Høkersweekend 2026 - zaterdag

Dag twee van het Høkersweekend startte al vroeg op de camping met ontbijt bij de meeste camping bezoekers. Van gebakken eieren tot broodjes bal en rookworst. Niets is bijna te gek.

5-9-2026 TrialGP sfeer reportage  (10)

TrialGP 2026 in Zelhem - zaterdag

De tweede dag van het WK TrialGP op de Zelhemse Langenberg stond volledig in het teken van de officiële wedstrijdrondes.