gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Schouwburg Lochem lanceert Schouwburg Lochem Jong

SL-Jong-liggend-002

Schouwburg Lochem presenteert Schouwburg Jong: de jongerentak van Schouwburg Lochem, voor iedereen van 12 tot en met 26 jaar. Voor een klein bedrag naar voorstellingen, gratis events bezoeken, samen gaan én zelf meedenken en organiseren.

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

Schouwburg Lochem presenteert Schouwburg Jong: de jongerentak van Schouwburg Lochem, voor iedereen van 12 tot en met 26 jaar. Voor een klein bedrag naar voorstellingen, gratis events bezoeken, samen gaan én zelf meedenken en organiseren.

Schouwburg Lochem Jong draait om ontdekken, ontmoeten en organiseren. Jongeren zijn niet alleen publiek, maar spelen een actieve rol. Wie ideeën heeft over artiesten of voorstellingen, kan als gastprogrammeur meedenken over de programmering. Wie zelf iets wil organiseren, groot of klein, krijgt als programmamaker de ruimte en begeleiding om dat plan echt tot leven te brengen.

Ook samen theater beleven staat centraal. Jongeren die liever niet alleen gaan, kunnen aansluiten bij gezamenlijke theaterbezoeken. Goedkoop naar het theater en vooraf andere jongeren in het theatercafé. Een drankje erbij. Gewoon gezellig en laagdrempelig.

Laura is programmamaker van Schouwburg Lochem Jong. Zij bouwt samen met jongeren aan het programma.

Met Schouwburg Lochem Jong wil de schouwburg jonge inwoners van de gemeente Lochem actief betrekken bij cultuur. Niet alleen als toeschouwer aan de zijlijn, maar als mede-maker. Zo groeit het theater mee met een nieuwe generatie.

Schouwburg Lochem Jong is te volgen via Instagram.

Lees ook

image0 (002)

Anne Joldersma nieuwe voorzitter Steengroeve Theater Winterswijk

Sinds 2010 organiseert de Stichting Steengroeve Theater in de zomer een uniek en groots evenement in de Steengroeve Winterswijk. Per 1 november 2026 is Anne Joldersma de nieuwe voorzitter van deze stichting. Hij neemt daarmee het stokje over van Rutger de Vries, die wegens zijn verhuizing naar Amsterdam deze functie neerlegt, maar als bestuurslid aanblijft.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget met bijna 3,9 miljoen euro verhogen

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

IMG_3181

Slachtvisite met "pruveri-je" bij Museum Smedekinck

Oude tijden herleefden tijdens de Slachtvisite met “pruveri-je”, die zondag bij Streekmuseum Smedekinck in Zelhem werd gehouden.

30-1-26 JvBrit Enduro (1)

Ruim 300 Endurorijders in actie tijdens 47e Jan van Beek Rit

Afgelopen zaterdag werd rondom Zelhem de 47e Jan van Beek Rit verreden. Ruim 300 Endurorijders kwamen in verschillende klassen in actie op het parcours, dat onder meer door de omgeving van de Kappenbulten en het Hengelose Zand voerde.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.

WMM_2879

Zelhemse voetbalclub zet eerste stap richting nieuw sportpark met verkoop veld

De Zelhemse voetbalclub ZZC’20 is akkoord gegaan met de verkoop van veld acht aan de gemeente Bronckhorst. ZZC’20 heeft hierdoor 1,5 miljoen euro te besteden, dat voorlopig apart wordt gehouden voor de mogelijke realisatie van een nieuwe sportpark.