gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

WereldLichtjesDag in Zelhem

20231210-wereldlichtjesdag-zelhem-artikelfoto

Zondagavond was er ook in Zelhem weer aandacht voor WereldLichtjesDag. Doordat er slecht weer werd voorspeld vond de bijeenkomst plaats in Uitvaartcentrum Dennenlust in Zelhem. Er werden 2 gedichtjes voorgedragen en 2 liedjes gespeeld. Na de dienst die binnen plaatsvond kon ee...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Zondagavond was er ook in Zelhem weer aandacht voor WereldLichtjesDag. Doordat er slecht weer werd voorspeld vond de bijeenkomst plaats in Uitvaartcentrum Dennenlust in Zelhem. Er werden 2 gedichtjes voorgedragen en 2 liedjes gespeeld. Na de dienst die binnen plaatsvond kon een ieder, via het door kaarsen verlichte pad, naar het graf van hen dierbaren. Er was ook een lichtjesboom met diverse sterren. Daarop stonden de namen van de overleden kinderen, dit ontroerde de aanwezigen enorm.

Organisator Jolanda Gierkink laat weten dat het een geslaagde avond is. ''De opkomst was niet zo groot maar wel erg waardevol voor de mensen die er waren'' aldus Jolanda. Na afloop was er nog voor een ieder koffie en cake wat door sponsoring mogelijk werd gemaakt. De organisatie is erg blij om WereldLichtjesDag ook in Zelhem te kunnen organiseren.

© Foto: Mieke van den Brink

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

IMG_2044

Jubileumfestival Salehem 50 jaar bij Museum Smedekinck

Dit jaar bestaat Salehem 50 jaar en streekmuseum Smedekinck 20 jaar. Zaterdag vond het jubileumfestival plaats om dit heugelijke feit te vieren.

Social-Media-Artikel-Kindermiddag-2026

Reurpop 2026 | het terrein verandert zondag in Rupo's kermis

Op zondagmiddag 12:00 tot 17:00 uur verandert het Reurpopterrein in één groot kermisfeest voor de jongste Reurpoppers tijdens Rupo’s Kermis. Een middag vol spelletjes, muziek, attracties en ouderwetse kermispret. De kindermiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Plus Stam uit Ruurlo.

JB-Reurpopzaterdag-2026-06-06-0076

Reurpop 2026 | zaterdag

De zaterdag van Reurpop in Ruurlo stond volledig in het teken van muziek, sfeer en samen genieten. Het festivalterrein aan de Wiersseweg stroomde vol met bezoekers die kwamen voor een afwisselend programma op meerdere podia. Met namen als Mooi Wark en Stones Session op de line-up viel er voor veel festivalgangers genoeg te beleven.

JB-4edagavond4daagse-2026-06-05-0049

Avond4daagse Lochem 2026 | dag 4

De vierde en laatste dag van de 50e Avond4daagse in Lochem was een bijzondere afsluiting van een feestelijke editie. De routes voerden dit keer langs en door verschillende bedrijven in Lochem, waar de deelnemers gastvrij werden ontvangen.

5-6-2026 Reurpop(47)

Reurpop 2026 | vrijdag

De eerste avond van Reurpop 2026 heeft ondanks regen en modder veel publiek naar Ruurlo getrokken. Het terrein was goed gevuld en de sfeer was warm en gemoedelijk, precies zoals Reurpop is bedoeld.

Rabobank-Reurpop

Reurpop 2026 | Rabobank en Reurpop gaan een maatschappelijk partnerschap aan

De coöperatieve bank verbindt haar naam aan het vrijwilligersplein van het festival en onderstreept daarmee het belang van de ruim 800 vrijwilligers die ieder jaar bijdragen aan het succes van Reurpop.