Bij een eenzijdig ongeval op de Deventerweg on Gorssel is maandagavond een 28-jarige man uit Zutphen om het leven gekomen. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet duidelijk, mogelijk schoot de man uit de bocht.
De man was maandagavond omstreeks 23.15 uur onderweg van Deventer in de richting van Zutphen toen het mis ging. “Vermoedelijk is de persoon van de weggeraakt en door te corrigeren tegen een boom aan de andere kant van de weg gebotst”, laat een woordvoerder van de politie weten. Toegesnelde hulpdiensten hebben de man geprobeerd te helpen, maar deze hulp mocht niet meer baten.
Vermoedelijk gaat het om een noodlottig ongeval. “Het slachtoffer was opslag overleden, een ademanalyse of drugstest was om die reden niet mogelijk. Signalen van suïcide zijn niet bekend”, laat een woordvoerder van de politie weten.
Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

