Op de 2e woensdag in september en de dinsdag ervoor is het altijd ´Hummelse kermis´. De bielemannen, schutters en ruiters, voorafgegaan door Muziekvereniging Hummelo en Keppel, maakten ´s ochtends een rondgang door het dorp. Op een aantal plekken werd het vaandel geslagen, o.a. bij zorgcentrum Hyndendael en bij de Gouden Karper.
´s Middags was er vogelschieten met originele oude geweren. De houten vogel was er niet afgeschoten en er werd dus geloot. Bij de ruiters werd er gestreden om het koningschap bij het ringrijden. Ook dit jaar viel één van de oversten weer in de prijzen.
De ceremoniële prijsuitreiking was op het Tuinhuis, waar graaf en gravin Van Rechteren Limpurg voor een gastvrij onthaal zorgden. Daarna werd er op de kasteelheuvel een groepsfoto gemaakt. Tot besluit werd het vaandel geslagen voor de schutterskoningin op de kermisweide.
Het mooie zonnige weer zal zeker hebben bijgedragen aan de grote opkomst van het publiek.
Meer foto’s in ons fotoboek

