© Foto: SV Almen

Het nieuwe seizoen is officieel van start gegaan voor de seniorenelftallen van SV Almen. Zowel het eerste als het tweede elftal verschenen in gloednieuwe tenues op het veld. Na jaren in dezelfde shirts gespeeld te hebben, was het tijd voor een frisse uitstraling – dit keer in kleding van sportmerk Stanno.

Voor SV Almen 1 prijkt ook dit jaar weer een bekende naam op de borst: Hotel Landgoed Ehzerwold blijft als trouwe hoofdsponsor verbonden aan de club. Voor SV Almen 2 was er een primeur. Dankzij de inspanningen van de sponsorcommissie siert dit seizoen het logo van Dezigno Interieur de shirts.

SV Almen is blij dat de teams er weer mooi bij lopen. Dankzij de steun van Ehzerwold, Dezigno en ook andere sponsoren werden niet alleen de spelers in het nieuw gestoken, maar kan de vereniging ook bouwen aan de toekomst.

Met de nieuwe tenues en de steun van trouwe en nieuwe partners kijkt SV Almen vol vertrouwen vooruit naar een sportief en succesvol seizoen.