Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Woezel & Pip in DRU theater: Sinterklaas in de Tovertuin

29 november @ 13:30 - 17:00
€ 24,50

De theatershow ‘Woezel & Pip: Sinterklaas in de Tovertuin’ is op zaterdag 29 november twee keer te zien in het theater van het DRU Industriepark.

Woezel en Pip, de liefste hondenvriendjes van Nederland, komen dit jaar met hun eigen sinterklaasvoorstelling naar het theater. Bekend van de populaire boekjes en tv-serie, beleven ze samen met al hun vriendjes uit de Tovertuin een gloednieuw, vrolijk en muzikaal avontuur: het Woezel & Pip Sinterklaasfeest in de Tovertuin.

Een dag voor pakjesavond komt Sinterklaas naar de Tovertuin. Hij vraagt Wijze Varen om op zijn grote boek te passen, omdat Piet het druk heeft met pakjes rondbrengen. Maar als Woezel en Pip horen dat Sinterklaas jarig is, willen ze hem verrassen met iets speciaals. Ze nemen stiekem een kijkje in het grote boek om te ontdekken wat de Sint graag zou willen hebben. Dan blijkt het boek opeens spoorloos verdwenen.  Zonder het boek kan pakjesavond niet doorgaan. Lukt het Woezel, Pip en hun vriendjes om alles op tijd goed te maken?

De voorstellingen zijn om 13.30 en 16.00 uur. Voor én na de voorstelling is er van alles te doen in de foyer, zoals een kleurplaat tekenen of een knutselwerk maken. Na afloop komen Woezel, Pip én Sinterklaas zelf nog even langs in de foyer om al hun vriendjes te ontmoeten en samen op de foto te gaan.

De voorstelling is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. Kaarten zijn verkrijgbaar via de website van DRU Industriepark.

© Foto: PR

Gegevens

Locatie