Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Heden Gesloten verrast met een nieuwe muzikale eetvoorstelling

31 januari @ 18:00 - 22:00
€ 65,00

Theatergroep Heden Gesloten uit Almen heeft passend bij het jaarthema “Aan tafel” van museum Staal een bijzondere eetvoorstelling ontwikkeld: Al-Mens Tafelen.

Een van de makers, Wolfram Reisiger, woont sinds 5 jaar in Almen in het huis dat in 1938 door kapper Derk Johan Boltjes is gebouwd. Aangezien Heden Gesloten in basis historische voorstellingen maakt was het plan al gauw gesmeed de geschiedenis van het huis en het dorp in toneelvorm te onderzoeken. Wie in Almen komt wonen merkt al snel hoe welkom nieuwe mensen zijn. Maar hoe komt dat eigenlijk? Wat maakt het dorp zo anders? En waarom zijn de bewoners zo betrokken met elkaar? Zou het antwoord wellicht bij de vroegere dorpskapper Boltjes liggen? Zowat iedereen heeft bij hem op de stoel gezeten. Wat is hij te weten gekomen wat wij nog niet weten?

Deze vragen gaat het theatergezelschap na in de rol van onderzoekers. Haarfijn gaan zij de archieven uitkammen en messcherpe conclusies trekken. Zij gaan geen haren splitsen maar het publiek op het puntje van de stoel zetten en laten ze de haren te bergen rijzen.

Muzikant Wolfram Reisiger en zangeres Rina Rispens zorgen voor een afwisselende avond met veel verhalen, beelden, video’s en liedjes. Kok Nick Luken bereid een vegetarisch menu dat aansluit bij het theater.

De première is op zaterdag 31 januari om 18.00 uur in de Notenkraker in Almen.
Kaartjes zijn te reserveren op www.heden-gesloten.nl/agenda.

© Foto: Geert de Groot

Gegevens

Locatie