Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Coming out day: Berkelland organiseert regenboogontbijt en wensboom

11 oktober @ 07:00 - 09:00
€ 17,50

In het kader van Coming Out Day organiseert Berkelland op zaterdagochtend 11 oktober het 1e Regenboog ontbijt. Deze ochtend staat in het teken van inspirerende verhalen, mooie gesprekken, verbinding met elkaar en vooral elkaar ontmoeten.

Ook kan er op 11 of 12 oktober een wenskaartje in de wensboom gehangen worden. De wensboom is een prachtig gebaar waarbij je iemand toewenst dat al zijn of haar dromen uit mogen komen. De kersenboom staat symbool voor: hoop, dromen en verbondenheid en zal de ontvanger herinneren aan zijn of haar wensen. Daarnaast is het ook een heel mooi cadeau om iemand kracht toe te wensen en te laten weten dat je aan hem of haar denkt.

Verder laten diverse kunstenaars hun werk zien tijdens de Open Atelierroute Borculo en Geesteren. De toegang hiervoor is gratis.

Het Regenboogontbijt duurt van 9.00 tot 11.00 uur en vindt plaats bij Theehuis de Busker in Geesteren. De kosten zijn € 17,50. Aanmelden kan tot maandag 6 oktober via: jaimelebbink@hotmail.com. Er is beperkte plek beschikbaar.

© Foto: Berkelland

Gegevens

  • Datum: 11 oktober
  • Tijd:
    07:00 - 09:00
  • Kosten: € 17,50

Locatie

  • Theehuis de Busker
  • Geesterse Broekweg 1
    Geesteren,
    + Google Maps