Kerstconcert ‘Yuletide sessions’ bij Luxor Zutphen

Sopraan Johannette Zomer en pianist/accordeonist Bert van den Brink brengen op zaterdag 20 december kerstrepertoire uit alle windstreken en alle tijden op het podium in Luxor Zutphen.
Johannette en Bert gaan dit kerstavontuur met veel plezier samen aan. Hun beider achtergrond van zowel barok- als jazzmuziek zal voor een verrassende en soms ontroerende mix zorgen. Ze beginnen hun recital met ‘Once in Royal David’s City’, om daarna via een selectie van onder ander Nederlandse, Duitse, Franse en Catalaanse kerstliederen – van oude volksliedjes, kerkelijk gezang tot klassieke composities – uit te komen in het Amerika van Bing Crosby en zijn ‘White Christmas’.
Johannette Zomer begon haar zangopleiding bij Charles van Tassel aan het Sweelinck Conservatorium te Amsterdam. Haar repertoire reikt van de Middeleeuwen tot en met de 20e eeuw, van barok tot crossover jazz. Bert van den Brink is jazzpianist met een masterdiploma klassiek met onderscheiding.
Het concert begint om 20.00 uur. De toegang is € 18,50. Tickets zijn verkrijgbaar via de website van Luxor Zutphen of aan de kassa in het theatercafé.
© Foto: PR Luxor
