Zaterdagavond kwam alles op zijn plaats de organisatoren zagen hun droom in vervulling gaan. Elly van de Loos, Jan Tiecken, Astrid Bloemendaal en Henk Kuiper organiseerden een sfeervolle reünie voor de leden en oud-leden van muziekverenigingen “Eendracht Hummelo” en “Olden Keppel”. Sinds 2018 zijn deze twee verenigingen samengevoegd onder de naam Hummelo-Keppel, en dit evenement was een mooie gelegenheid om oude banden aan te halen en herinneringen te delen.
De reünie vond plaats in het dorpshuis van Drempt. De gasten werden verwelkomd met een drankje en genoten van een heerlijk buffet met diverse lekkernijen. Tijdens het buffet werden er verhalen gedeeld over vroegere tijden, Elly, Jan, Astrid en Henk zorgden ervoor dat iedereen zich welkom voelde en dat er volop gelegenheid was om bij te praten.
Als hoogtepunt van de avond werd er een klein concert gegeven van leden en oud leden, waarbij de sterke gemeenschap en de gezamenlijke activiteiten in de schijnwerpers werden gezet. De avond eindigde met een optreden van Comcorbe en een grote groepsfoto, die de verbondenheid van de aanwezigen prachtig vastlegde. Het was een geslaagde reünie die voor veel mooie verhalen zorgde. Een ieder kijkt terug op een fantastische dag.
Meer foto’s in ons fotoboek