© Foto: Werkgroep Techniekdag Achterhoek

Op zaterdag 12 april opent Hosokawa Micron in Doetinchem haar deuren voor de Techniekdag Achterhoek. De werkgroep Techniekdag onthulde onlangs deze locatie op het terrein van deze organisatie.

Op de Techniekdag Achterhoek organiseren verschillende technische bedrijven en onderwijsinstellingen interessante, creatieve en leuke doe-activiteiten voor jongeren van 8 t/m 14 jaar. Op deze manier kunnen zij kennis maken met de mogelijkheden in de techniek. De Techniekdag Achterhoek is niet alleen voor kinderen de moeite waard, maar zeker ook voor de ouders.

De Techniekdag Achterhoek wordt georganiseerd door VNO-NCW Midden en 8RHK Ambassadeurs. In de werkgroep zitten vertegenwoordigers van onderwijsinstellingen en het bedrijfsleven: Sterk Techniekonderwijs Regio Achterhoek, AT Techniekopleidingen, IG&D Bedrijvig Doetinchem, Gerrit Komrij College, Industriële Belang Oude IJssel en Houtkamp College.

Over enkele weken wordt de inschrijving voor de bedrijven die willen deelnemen geopend. De werkgroep van deze Techniekdag is graag bereid om met de deelnemende bedrijven mee te denken over een doe-activiteit of de wijze van presenteren. Meer informatie is te vinden op de website van Techniekdag.