Op de landelijke Burendag, zaterdag 27 september, kan iedereen in Lochem zijn of haar buren die altijd klaarstaan, verrassen met een taartje. Ook als je de (nieuwe) buren eigenlijk niet zo goed kent kan je meedoen.
Op het aanmeldformulier van Welzijn Lochem kan uitgelegd worden waarom juist deze buurman, buurvrouw of buurkinderen speciaal voor je zijn en dus in het zonnetje gezet mogen worden. Het formulier moet vóór 19 september ingediend zijn. Welzijn Lochem organiseert deze actie. Zij weten uit ervaring hoe belangrijke goede buren zijn.
Burendag is een dag waarop de buurt gezellig samenkomt. Veel mensen doen die dag iets voor elkaar en met de buurt. Ook de burgemeester van Lochem is blij met fijne buren. Hij komt persoonlijk de taart uitreiken op één van de adressen. Alle informatie is te vinden op de website van Welzijn Lochem.

