Vakantie Theaterbende: spelen, maken en schitteren bij Amphion

In de meivakantie verandert de Flexfamily Zaal van Amphion Theater in een speelplek voor jonge makers. Amphion Theaterschool organiseert op dinsdag 28 en woensdag 29 april de Vakantie Theaterbende: twee creatieve theaterdagen voor kinderen van 8 t/m 12 jaar die graag spelen, fantaseren en samen op het podium staan.
Tijdens deze twee dagen duiken kinderen samen met leeftijdsgenoten in de wereld van het theater. Onder begeleiding van professionele theaterdocenten werken zij aan spel, improvisatie en presentatie. Spelplezier staat centraal: de kinderen ontdekken hun verbeeldingskracht, vergroten hun speldurf en leren samenwerken op een echte theatervloer.
De dagen worden afgesloten met een presentatie in de theaterzaal, waarbij familie en vrienden welkom zijn om te komen kijken naar wat de jonge spelers hebben gemaakt. De presentatie is gratis maar een ticket is wel noodzakelijk.
Beide dagen duren van 10:00 tot 16:00 uur (incl. lunches en drankjes).
Deelname is € 25,- per kind.
Aanmelden en reserveren voor de presentatie kan via de website van Amphion.
© Foto: Amphion Theaterschool
