@ Foto: RTV Ideaal / Jaimy Buunk

Sinterklaas is weer in het land. Dat ging niet zonder slag of stoot. Hij volgde de borden en eindigde uiteindelijk ook in Vorden.

Hij was zaterdag als eerste in Vianen en ging daarna snel het land in. Ook in Vorden was hij snel. Dit jaar geen kasteel of trein, maar dat deed hij zonder gein. Hij wilde ditmaal naar school. School de Hoge Voorde, daar waar hij scoorde. Vele ouders en kinderen kwam daar waar de pieten als eerste kwamen, later kwam de Sint, toen was iedereen samen.

De Sint liet weten dat iedereen had genoten, de kindertjes voorzien van pepernoten. Voor sommige kindjes de eerste keer, dat vond de Sint een hele eer. Iedereen kijkt terug naar een geslaagde dag, maar de Sint zei; zet je schoen en je word wakker met een goede glimlach.

Meer foto’s in ons fotoboek