gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Met tegenzin vertrekken de vaste gasten van Camping Warnsveld

Warnsveld-Camping-Warnsveld-december-2023-27-nieuwsartikel.jpg

Vaste gasten zijn begonnen met ontmanteling van hun vaste standplaats Camping Warnsveld is nu officieel verkocht aan Yoko Village. Nu de koop definitief is, moeten de vaste gasten binnen 5 weken hun plek leeghalen. Het merendeel heeft besloten om te vertrekken. Ongeveer 20 car...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Vaste gasten zijn begonnen met ontmanteling van hun vaste standplaats Camping Warnsveld is nu officieel verkocht aan Yoko Village. Nu de koop definitief is, moeten de vaste gasten binnen 5 weken hun plek leeghalen. Het merendeel heeft besloten om te vertrekken. Ongeveer 20 caravans blijven op het campingterrein staan.

Voor een groot aantal vaste campinggasten is het een uitdaging om binnen de gestelde termijn te vertrekken. Maar ook zaterdag gaat het gestaag afbreken van hun dierbare staanplaats gewoon door. Een vaste campinggast die hier al 52 jaar staat, wacht tot op het laatste moment om te vertrekken. Zij kan nog geen afscheid nemen, maar geeft ook aan dat het niet anders is, maar het wel anders had willen zien.

YokoVillage is een bijzondere co-working community, speciaal ontworpen om mensen die extern werken en hun gezinnen alles te bieden dat ze nodig hebben om de drukte van de stad achter zich te laten.

© Foto: Eddy Boerman

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

684902475_3086856291521842_7651460260547297555_n (002).jpg

560 kilometer voor het goede doel

Stanislav Suddia voltooit 11-daagse ‘Run van Dankbaarheid’

Na elf intensieve dagen is op woensdag de indrukwekkende ‘Run van Dankbaarheid’ van Stanislav Suddia officieel tot een einde gekomen. De finish vond plaats in Maastricht, waar Stanislav en zijn team warm werden ontvangen door de collega’s. Het markeerde het slotstuk van een uitzonderlijke prestatie: 560 kilometer hardlopen in 11 dagen, dwars door Nederland.

IMG_20260501_120509 (002).jpg

Haar doneren voor derde keer aan goed doel

Marieke, 24 jaar en student Archeologie, heeft voor de derde keer haar lange haar gedoneerd aan stichting Haarwensen die haarwerken maakt voor kinderen t/m 18 jaar die (gedeeltelijk) kaal zijn door een medische behandeling of andere oorzaak. Daarmee wil ze iets betekenen voor deze jonge mensen. De eerste keer dat ze haar lange haar doneerde was ze 10 jaar oud.

Foto-van-bord-bij-balie-vooraf-reserveren-of-inloopafspraak-maken__FocusFillWyIwLjAwIiwiMC4wMCIsNjQwLDQwMF0.jpg

Bezoek op afspraak en vooraf stukken reserveren bij ECAL

Vanaf 6 mei start het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers bij wijze van proef met twee extra werkwijzen voor de studiezaal. Bezoekers kunnen voortaan een inloopsafspraak maken. Ook brengen ze graag onder de aandacht dat het inmiddels mogelijk is om vooraf stukken te reserveren, zodat deze bij bezoek klaarliggen.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.

JB-promotie-2026-04-29-0007.JPG

Landelyk Lochem legt geschiedenis vast tijdens stadswandeling

Landelyk Lochem maakte tijdens een stadswandeling door Lochem een korte promotievideo, waarbij gids Herman Priester de deelnemers meenam langs markante plekken in de stad. Na een oproep op sociale media konden belangstellenden zich aanmelden om mee te wandelen en zo meer te horen over de rijke geschiedenis van Lochem.